- Nastaviteľná rýchlosť jemného zatvárania
- Nastaviteľná sila otvárania
TOP STAYS ST skladací, dvierka 4,1-8,1 kg, výška 59-65 cm, kr. biela, V31
Kód produktu: 06GLST03AL02A
43,270 € bez DPH
53,222 €s DPH
Dostupnosť Na sklade
Katalógové číslo: 06GLST03AL02A
Kategória: Nábytkové kovanie, TOP-STAYS, Výklopy
| Hmotnosť | 3,7 kg |
|---|---|
| Druh mechanizmu | výklopný |
| Tlmenie | áno |
| Tip on | nie |
| Výška korpusu | 590-650 mm |
| Max.šírka korpusu | 1800 mm |
| Váha dvierok | 4,1-8,1 kg |
| Materiál | oceľ/plast |
| Farba | biela |
| Spôsob uchytenia | vrut do dreva |
Mohlo by sa vám páčiť
-
Nábytkové kovanie
Noha stolová 60×710 mm, čierna
6,770 € bez DPH Zobraziť variantySkladomKatalógové číslo: 01GLT60710CVarianty tovaru: 3Cena s DPH: 8,327 € -
Nábytkové kovanie
Pribornik 100/490 biely, 490×935 mm
11,570 € bez DPHSkladomKatalógové číslo: 05AK1000BVarianty tovaru: 1Cena s DPH: 14,231 € -
Drezy nerezové
Drez LINE 10, 500×980 mm, 90 mm ventil, nerez
125,000 € bez DPH Zobraziť variantyNa objednávkuKatalógové číslo: 15ADLINE010-NEVarianty tovaru: 2Cena s DPH: 153,750 € -
Drezy nerezové
Drez LINE 50, 500×615 mm, 90 mm ventil, nerez
93,333 € bez DPH Zobraziť variantyNa objednávkuKatalógové číslo: 15ADLINE050-NEVarianty tovaru: 2Cena s DPH: 114,800 € -
Drezy nerezové
Drez LINE 20, 500×860 mm, 90 mm ventil, nerez štruktúra
107,500 € bez DPH Zobraziť variantyNa objednávkuKatalógové číslo: 15ADLINE020-DKVarianty tovaru: 2Cena s DPH: 132,225 €











