| Hmotnosť | 1,33 kg |
|---|---|
| Materiál | oceľ |
| Farba | nikel |
| Dynamická nosnosť | 30 kg |
| Tlmenie | áno |
| Push otváranie | nie |
| Typ výsuvu | guličkový plnovýsuv |
| Plnovýsuv | áno |
| Menovitá dĺžka | 450 mm |
| Kód | 05GL45450SLIDE |
| Výrobca | GLT |


Plnovýsuv guličkový s dotlmením SLIDE, H45 L450
Kód produktu: 05GL45450SLIDE
5,100 € bez DPH
6,273 €s DPH
Dostupnosť Na sklade
Katalógové číslo: 05GL45450SLIDE
Kategória: Ložiskové plnovýsuvy s dotlmením, Nábytkové kovanie, Výsuvy
Varianty produktu
| Názov produktu | Kód | Skladom | Cenníková cena bez DPH | Moja cena bez DPH | Zľava | Košík | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() ![]() |
Plnovýsuv guličkový s dotlmením SLIDE, H45 L400 | 05GL45400SLIDE | Skladom | 5,140 € | 5,140 €6,322 € s DPH | 0% |
|
![]() ![]() |
Plnovýsuv guličkový s dotlmením SLIDE, H45 L450 | 05GL45450SLIDE | Skladom | 5,100 € | 5,100 €6,273 € s DPH | 0% |
|
![]() ![]() |
Plnovýsuv guličkový s dotlmením SLIDE, H45 L500 | 05GL45500SLIDE | Skladom | 5,490 € | 5,490 €6,753 € s DPH | 0% |
|
![]() ![]() |
Plnovýsuv guličkový s dotlmením SLIDE, H45 L550 | 05GL45550SLIDE | Skladom | 5,770 € | 5,770 €7,097 € s DPH | 0% |
|
![]() ![]() |
Plnovýsuv guličkový s dotlmením SLIDE, H45 L600 | 05GL45600SLIDE | Skladom | 6,630 € | 6,630 €8,155 € s DPH | 0% |
|
Mohlo by sa vám páčiť
-
Drezy nerezové
Drez LINE 110, 600×615 mm, 90 mm ventil, nerez
65,833 € bez DPHNa objednávkuKatalógové číslo: 15ADLINE110-NEVarianty tovaru: 1Cena s DPH: 80,975 € -
Drezy nerezové
Drez LINE 80, 500×790 mm, 90 mm ventil, nerez
71,667 € bez DPH Zobraziť variantyNa objednávkuKatalógové číslo: 15ADLINE080-NEVarianty tovaru: 2Cena s DPH: 88,150 € -
Drezy nerezové
Drez LINE 50, 500×615 mm, 90 mm ventil, nerez štruktúra
99,167 € bez DPH Zobraziť variantyNa objednávkuKatalógové číslo: 15ADLINE050-DKVarianty tovaru: 2Cena s DPH: 121,975 € -
Drezy nerezové
Drez LINE 60, 500×615 mm, 90 mm ventil, nerez štruktúra
82,500 € bez DPH Zobraziť variantyNa objednávkuKatalógové číslo: 15ADLINE060-DKVarianty tovaru: 2Cena s DPH: 101,475 € -
Drezy nerezové
Drez LINE 10, 500×980 mm, 90 mm ventil, nerez štruktúra
127,500 € bez DPH Zobraziť variantyNa objednávkuKatalógové číslo: 15ADLINE010-DKVarianty tovaru: 2Cena s DPH: 156,825 €










