| Hmotnosť | 1,173 kg |
|---|---|
| Materiál | oceľ |
| Farba | nikel |
| Dynamická nosnosť | 30 kg |
| Tlmenie | áno |
| Push otváranie | nie |
| Typ výsuvu | guličkový plnovýsuv |
| Plnovýsuv | áno |
| Menovitá dĺžka | 400 mm |
| Kód | 05GL45400SLIDE |
| Výrobca | GLT |


Plnovýsuv guličkový s dotlmením SLIDE, H45 L400
Kód produktu: 05GL45400SLIDE
5,140 € bez DPH
6,322 €s DPH
Dostupnosť Na sklade
Katalógové číslo: 05GL45400SLIDE
Kategória: Ložiskové plnovýsuvy s dotlmením, Nábytkové kovanie, Výsuvy
Varianty produktu
| Názov produktu | Kód | Skladom | Cenníková cena bez DPH | Moja cena bez DPH | Zľava | Košík | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() ![]() |
Plnovýsuv guličkový s dotlmením SLIDE, H45 L400 | 05GL45400SLIDE | Skladom | 5,140 € | 5,140 €6,322 € s DPH | 0% |
|
![]() ![]() |
Plnovýsuv guličkový s dotlmením SLIDE, H45 L450 | 05GL45450SLIDE | Skladom | 5,100 € | 5,100 €6,273 € s DPH | 0% |
|
![]() ![]() |
Plnovýsuv guličkový s dotlmením SLIDE, H45 L500 | 05GL45500SLIDE | Skladom | 5,490 € | 5,490 €6,753 € s DPH | 0% |
|
![]() ![]() |
Plnovýsuv guličkový s dotlmením SLIDE, H45 L550 | 05GL45550SLIDE | Skladom | 5,770 € | 5,770 €7,097 € s DPH | 0% |
|
![]() ![]() |
Plnovýsuv guličkový s dotlmením SLIDE, H45 L600 | 05GL45600SLIDE | Skladom | 6,630 € | 6,630 €8,155 € s DPH | 0% |
|
Mohlo by sa vám páčiť
-
Drezy nerezové
Drez MORE 10, 500×560 mm, 90 mm ventil, nerez
57,500 € bez DPH Zobraziť variantyNa objednávkuKatalógové číslo: 15ADMORE010-NEVarianty tovaru: 2Cena s DPH: 70,725 € -
Nábytkové kovanie
Noha stolová 60×710 mm, čierna
6,770 € bez DPH Zobraziť variantySkladomKatalógové číslo: 01GLT60710CVarianty tovaru: 3Cena s DPH: 8,327 € -
Nábytkové kovanie
Úchyt čela vnútornej zásuvky VARIO, vysoký C, biely, V31
1,030 € bez DPHSkladomKatalógové číslo: 05GLVARIOUCHYTCWVarianty tovaru: 1Cena s DPH: 1,267 € -
Drezy nerezové
Drez LINE 60, 500×615 mm, 90 mm ventil, nerez
65,000 € bez DPH Zobraziť variantyNa objednávkuKatalógové číslo: 15ADLINE060-NEVarianty tovaru: 2Cena s DPH: 79,950 € -
Drezy nerezové
Drez LINE 70, 500×790 mm, 90 mm ventil, nerez
118,333 € bez DPH Zobraziť variantyNa objednávkuKatalógové číslo: 15ADLINE070-NEVarianty tovaru: 2Cena s DPH: 145,550 €










