| Hmotnosť | 1,14 kg |
|---|---|
| Materiál | oceľ |
| Farba | nikel |
| Dynamická nosnosť | 30 kg |
| Tlmenie | nie |
| Push otváranie | áno |
| Typ výsuvu | guličkový plnovýsuv |
| Plnovýsuv | áno |
| Menovitá dĺžka | 400 mm |
| Kód | 05GLH45400PUSH |
| Výrobca | GLT |


Plnovýsuv guličkový PUSH OPEN H45 L400
Kód produktu: 05GLH45400PUSH
5,910 € bez DPH
7,269 €s DPH
Dostupnosť Na sklade
Katalógové číslo: 05GLH45400PUSH
Kategória: Ložiskové plnovýsuvy PUSH TO OPEN, Nábytkové kovanie, Výsuvy
Varianty produktu
| Názov produktu | Kód | Skladom | Cenníková cena bez DPH | Moja cena bez DPH | Zľava | Košík | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() ![]() |
Plnovýsuv guličkový PUSH OPEN H45 L300 | 05GLH45300PUSH | Skladom | 5,060 € | 5,060 €6,224 € s DPH | 0% |
|
![]() ![]() |
Plnovýsuv guličkový PUSH OPEN H45 L350 | 05GLH45350PUSH | Skladom | 5,140 € | 5,140 €6,322 € s DPH | 0% |
|
![]() ![]() |
Plnovýsuv guličkový PUSH OPEN H45 L400 | 05GLH45400PUSH | Skladom | 5,910 € | 5,910 €7,269 € s DPH | 0% |
|
![]() ![]() |
Plnovýsuv guličkový PUSH OPEN H45 L450 | 05GLH45450PUSH | Skladom | 6,000 € | 6,000 €7,380 € s DPH | 0% |
|
![]() ![]() |
Plnovýsuv guličkový PUSH OPEN H45 L500 | 05GLH45500PUSH | Skladom | 6,430 € | 6,430 €7,909 € s DPH | 0% |
|
![]() ![]() |
Plnovýsuv guličkový PUSH OPEN H45 L550 | 05GLH45550PUSH | Skladom | 9,260 € | 9,260 €11,390 € s DPH | 0% |
|
Mohlo by sa vám páčiť
-
Nábytkové kovanie
Úchyt čela vnútornej zásuvky VARIO, vysoký C, biely, V31
1,030 € bez DPHSkladomKatalógové číslo: 05GLVARIOUCHYTCWVarianty tovaru: 1Cena s DPH: 1,267 € -
Nábytkové kovanie
Pribornik 100/490 biely, 490×935 mm
11,570 € bez DPHSkladomKatalógové číslo: 05AK1000BVarianty tovaru: 1Cena s DPH: 14,231 € -
Nábytkové kovanie
Noha stolová 60×710 mm, chróm
6,760 € bez DPH Zobraziť variantySkladomKatalógové číslo: 01GLT60710CHVarianty tovaru: 3Cena s DPH: 8,315 € -
Drezy nerezové
Drez LINE 100 dvojitý, 500×1160 mm, 90 mm ventil, nerez
150,000 € bez DPHNa objednávkuKatalógové číslo: 15ADLINE100-NEVarianty tovaru: 1Cena s DPH: 184,500 € -
Drezy nerezové
Drez LINE 110, 600×615 mm, 90 mm ventil, nerez
65,833 € bez DPHNa objednávkuKatalógové číslo: 15ADLINE110-NEVarianty tovaru: 1Cena s DPH: 80,975 €










