| Hmotnosť | 1,28 kg |
|---|---|
| Materiál | oceľ |
| Farba | nikel |
| Dynamická nosnosť | 30 kg |
| Tlmenie | nie |
| Push otváranie | áno |
| Typ výsuvu | guličkový plnovýsuv |
| Plnovýsuv | áno |
| Menovitá dĺžka | 450 mm |
| Kód | 05GLH45450PUSH |
| Výrobca | GLT |


Plnovýsuv guličkový PUSH OPEN H45 L450
Kód produktu: 05GLH45450PUSH
6,000 € bez DPH
7,380 €s DPH
Dostupnosť Na sklade
Katalógové číslo: 05GLH45450PUSH
Kategória: Ložiskové plnovýsuvy PUSH TO OPEN, Nábytkové kovanie, Výsuvy
Varianty produktu
| Názov produktu | Kód | Skladom | Cenníková cena bez DPH | Moja cena bez DPH | Zľava | Košík | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() ![]() |
Plnovýsuv guličkový PUSH OPEN H45 L300 | 05GLH45300PUSH | Skladom | 5,060 € | 5,060 €6,224 € s DPH | 0% |
|
![]() ![]() |
Plnovýsuv guličkový PUSH OPEN H45 L350 | 05GLH45350PUSH | Skladom | 5,140 € | 5,140 €6,322 € s DPH | 0% |
|
![]() ![]() |
Plnovýsuv guličkový PUSH OPEN H45 L400 | 05GLH45400PUSH | Skladom | 5,910 € | 5,910 €7,269 € s DPH | 0% |
|
![]() ![]() |
Plnovýsuv guličkový PUSH OPEN H45 L450 | 05GLH45450PUSH | Skladom | 6,000 € | 6,000 €7,380 € s DPH | 0% |
|
![]() ![]() |
Plnovýsuv guličkový PUSH OPEN H45 L500 | 05GLH45500PUSH | Skladom | 6,430 € | 6,430 €7,909 € s DPH | 0% |
|
![]() ![]() |
Plnovýsuv guličkový PUSH OPEN H45 L550 | 05GLH45550PUSH | Skladom | 9,260 € | 9,260 €11,390 € s DPH | 0% |
|
Mohlo by sa vám páčiť
-
Drezy nerezové
Drez LINE 50, 500×615 mm, 90 mm ventil, nerez
93,333 € bez DPH Zobraziť variantyNa objednávkuKatalógové číslo: 15ADLINE050-NEVarianty tovaru: 2Cena s DPH: 114,800 € -
Nábytkové kovanie
Úchyt čela vnútornej zásuvky VARIO, vysoký C, biely, V31
1,030 € bez DPHSkladomKatalógové číslo: 05GLVARIOUCHYTCWVarianty tovaru: 1Cena s DPH: 1,267 € -
Drezy nerezové
Drez LINE 70, 500×790 mm, 90 mm ventil, nerez štruktúra
125,000 € bez DPH Zobraziť variantyNa objednávkuKatalógové číslo: 15ADLINE070-DKVarianty tovaru: 2Cena s DPH: 153,750 € -
Nábytkové kovanie
TOP STAYS ST skladací, dvierka 9,5-16,5 kg, výška 80-88 cm, kr. biela, V31
51,620 € bez DPHSkladomKatalógové číslo: 06GLST06AH02AVarianty tovaru: 1Cena s DPH: 63,493 € -
Drezy nerezové
Drez LINE 80, 500×790 mm, 90 mm ventil, nerez štruktúra
91,667 € bez DPH Zobraziť variantyNa objednávkuKatalógové číslo: 15ADLINE080-DKVarianty tovaru: 2Cena s DPH: 112,750 €










