| Hmotnosť | 3,5 kg |
|---|
Ďalšie parametre produktu:
| Šírka Koša | 536mm |
|---|---|
| Šírka Skrine Vnútorná Min/Max | 556/586mm |
| Hĺbka | 496mm |
| Výška | 130mm |
| Materiál | oceľ |
| Povrch | chróm matný |
| Výsuv | plnovýsuv s dotlmením |


55,146 € bez DPH
Na objednávku
| Hmotnosť | 3,5 kg |
|---|
| Šírka Koša | 536mm |
|---|---|
| Šírka Skrine Vnútorná Min/Max | 556/586mm |
| Hĺbka | 496mm |
| Výška | 130mm |
| Materiál | oceľ |
| Povrch | chróm matný |
| Výsuv | plnovýsuv s dotlmením |
| Názov produktu | Kód | Skladom | Cenníková cena bez DPH | Moja cena bez DPH | Zľava | Košík | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() ![]() |
Zásuvka vnútorná W 2202M 600, 130×551-581×496 mm, chróm G2 | 11NW2202M600G2 | Na objednávku | 55,146 € | 55,146 €67,830 € s DPH | 0% |
|
![]() ![]() |
Zásuvka vnútorná W 2202M 400, 130×341-371×496 mm, sivá P22 | 11NW2202M400P22 | Skladom | 37,569 € | 37,569 €46,210 € s DPH | 0% |
|
![]() ![]() |
Zásuvka vnútorná W 2202M 500, 130×461-491×496 mm, chróm G2 | 11NW2202M500G2 | Skladom | 51,285 € | 51,285 €63,080 € s DPH | 0% |
|
![]() ![]() |
Zásuvka vnútorná W 2202M 500, 130×461-491×496 mm, sivá P22 | 11NW2202M500P22 | Skladom | 44,569 € | 44,569 €54,820 € s DPH | 0% |
|
![]() ![]() |
Zásuvka vnútorná W 2202M 600, 130×551-581×496 mm, sivá P22 | 11NW2202M600P22 | Skladom | 46,146 € | 46,146 €56,760 € s DPH | 0% |
|
Využívame súbory cookies na personalizovanie obsahu a marketingu, na integráciu webu so sociálnymi sieťami a na analýzu návštevnosti. Odmietnutím súhlasu s využitím týchto technológií nemusia všetky súčasti webu plnohodnotne fungovať.
Žiadne produkty v košíku.
Žiadne produkty v košíku.