| Hmotnosť | 1,004 kg |
|---|---|
| Materiál | oceľ |
| Farba | nikel |
| Dynamická nosnosť | 30 kg |
| Tlmenie | áno |
| Push otváranie | nie |
| Typ výsuvu | guličkový výsuv |
| Plnovýsuv | nie |
| Menovitá dĺžka | 350 mm |
| Kód | 05GL45350SLIDE |
| Výrobca | GLT |


Výsuv guličkový s dotlmením SLIDE, H45 L350
Kód produktu: 05GL45350SLIDE
5,200 € bez DPH
6,396 €s DPH
Dostupnosť Na sklade
Katalógové číslo: 05GL45350SLIDE
Kategória: Ložiskové plnovýsuvy s dotlmením, Nábytkové kovanie, Výsuvy
Varianty produktu
| Názov produktu | Kód | Skladom | Cenníková cena bez DPH | Moja cena bez DPH | Zľava | Košík | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() ![]() |
Výsuv guličkový s dotlmením SLIDE, H45 L250 | 05GL45250SLIDE | Skladom | 3,640 € | 3,640 €4,477 € s DPH | 0% |
|
![]() ![]() |
Výsuv guličkový s dotlmením SLIDE, H45 L350 | 05GL45350SLIDE | Skladom | 5,200 € | 5,200 €6,396 € s DPH | 0% |
|
![]() ![]() |
Výsuv guličkový s dotlmením SLIDE, H45 L300 | 05GL45300SLIDE | Skladom | 5,110 € | 5,110 €6,285 € s DPH | 0% |
|
Mohlo by sa vám páčiť
-
Drezy nerezové
Drez LINE 110, 600×615 mm, 90 mm ventil, nerez
65,833 € bez DPHNa objednávkuKatalógové číslo: 15ADLINE110-NEVarianty tovaru: 1Cena s DPH: 80,975 € -
Drezy nerezové
Drez LINE 80, 500×790 mm, 90 mm ventil, nerez štruktúra
91,667 € bez DPH Zobraziť variantyNa objednávkuKatalógové číslo: 15ADLINE080-DKVarianty tovaru: 2Cena s DPH: 112,750 € -
Drezy nerezové
Drez LINE 100 dvojitý, 500×1160 mm, 90 mm ventil, nerez
150,000 € bez DPHNa objednávkuKatalógové číslo: 15ADLINE100-NEVarianty tovaru: 1Cena s DPH: 184,500 € -
Nábytkové kovanie
Pribornik 100/490 biely, 490×935 mm
11,570 € bez DPHSkladomKatalógové číslo: 05AK1000BVarianty tovaru: 1Cena s DPH: 14,231 € -
Drezy nerezové
Drez LINE 60, 500×615 mm, 90 mm ventil, nerez
65,000 € bez DPH Zobraziť variantyNa objednávkuKatalógové číslo: 15ADLINE060-NEVarianty tovaru: 2Cena s DPH: 79,950 €










