| Hmotnosť | 0,89 kg |
|---|
Ďalšie parametre produktu:
| Šírka Koša /Min.širka Skrinky | 277/400mm |
|---|---|
| Výška | 355mm |
| Hĺbka | 277mm |
| Materiál | plast |
| Otváranie | spolu s dvierkami |
| Farba | biela |
| Objem | 13l |


16,748 € bez DPH
Dostupnosť Na sklade
| Hmotnosť | 0,89 kg |
|---|
| Šírka Koša /Min.širka Skrinky | 277/400mm |
|---|---|
| Výška | 355mm |
| Hĺbka | 277mm |
| Materiál | plast |
| Otváranie | spolu s dvierkami |
| Farba | biela |
| Objem | 13l |
| Názov produktu | Kód | Skladom | Cenníková cena bez DPH | Moja cena bez DPH | Zľava | Košík | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() ![]() |
Odpadkovy kos okruhly 13l biely | 12ISROM270B3.12PZ | Skladom | 16,748 € | 16,748 €20,600 € s DPH | 0% |
|
![]() ![]() |
Odpadkovy kos okruhly 13l alu | 12ISROM270MT12PZ | Skladom | 16,748 € | 16,748 €20,600 € s DPH | 0% |
|
Využívame súbory cookies na personalizovanie obsahu a marketingu, na integráciu webu so sociálnymi sieťami a na analýzu návštevnosti. Odmietnutím súhlasu s využitím týchto technológií nemusia všetky súčasti webu plnohodnotne fungovať.
Žiadne produkty v košíku.
Žiadne produkty v košíku.