- Vhodný pre hornú skrinku i vysokú skrinku.
- Zatvára sa jemne a ticho vďaka kombinácii so závesmi CLIP top BLUMOTION
- Možnosť kombinácie s TIP-ON na otváranie čiel bez úchytiek.
- Vyvážený komfort pohybu vďaka malým ovládacím silám, spojitému zastaveniu a BLUMOTION.
- Jednoduchá montáž a nastavovanie
- Symetrický zdvíhací mechanizmus – použiteľný jednostranne i obojstranne.
- Vysoko kvalitný dizajn.


20K1501T BL AVENTOS HK-XS TIP-ON pruzina silna, LF 800-1800
Kód produktu: 06BL20K1501T
9,675 € bez DPH
11,900 €s DPH
Dostupnosť Na sklade
Katalógové číslo: 06BL20K1501T
Kategória: AVENTOS HK-XS, Nábytkové kovanie, Výklopy
| Hmotnosť | 0,259 kg |
|---|---|
| Druh mechanizmu | výklopný |
| Tlmenie | nie |
| Tip on | áno |
| Min.svetlá hĺbka korpusu | 125 mm |
| Výška korpusu | 240-600 mm |
| Ukazovateľ výkonu | LF 800-1800 |
| Materiál | oceľ |
| Farba | chróm |
| Spôsob uchytenia | vrut do dreva |
Mohlo by sa vám páčiť
-
Drezy nerezové
Drez LINE 70, 500×790 mm, 90 mm ventil, nerez štruktúra
125,000 € bez DPH Zobraziť variantyNa objednávkuKatalógové číslo: 15ADLINE070-DKVarianty tovaru: 2Cena s DPH: 153,750 € -
Drezy nerezové
Drez LINE 60, 500×615 mm, 90 mm ventil, nerez štruktúra
82,500 € bez DPH Zobraziť variantyNa objednávkuKatalógové číslo: 15ADLINE060-DKVarianty tovaru: 2Cena s DPH: 101,475 € -
Drezy nerezové
Drez LINE 50, 500×615 mm, 90 mm ventil, nerez
93,333 € bez DPH Zobraziť variantyNa objednávkuKatalógové číslo: 15ADLINE050-NEVarianty tovaru: 2Cena s DPH: 114,800 € -
Drezy nerezové
Drez LINE 50, 500×615 mm, 90 mm ventil, nerez štruktúra
99,167 € bez DPH Zobraziť variantyNa objednávkuKatalógové číslo: 15ADLINE050-DKVarianty tovaru: 2Cena s DPH: 121,975 € -
Drezy nerezové
Drez LINE 10, 500×980 mm, 90 mm ventil, nerez
125,000 € bez DPH Zobraziť variantyNa objednávkuKatalógové číslo: 15ADLINE010-NEVarianty tovaru: 2Cena s DPH: 153,750 €










