- Vhodný pre hornú skrinku i vysokú skrinku
- Zatvára sa jemne a ticho vďaka kombinácii so závesmi CLIP top BLUMOTION
- Možnosť kombinácie s TIP-ON na otváranie čiel bez úchytiek
- Vyvážený komfort pohybu vďaka malým ovládacím silám, spojitému zastaveniu a BLUMOTION
- Jednoduchá montáž a nastavovanie
- Symetrický zdvíhací mechanizmus – použiteľný jednostranne i obojstranne.
- Vysoko kvalitný dizajn.


20K1301 BL AVENTOS HK-XS pružina stredna, LF 500-1500
Kód produktu: 06BL20K1301
9,220 € bez DPH
11,340 €s DPH
Dostupnosť Na sklade
Katalógové číslo: 06BL20K1301
Kategória: AVENTOS HK-XS, Nábytkové kovanie, Výklopy
| Hmotnosť | 0,249 kg |
|---|---|
| Druh mechanizmu | výklopný |
| Tlmenie | áno |
| Tip on | nie |
| Min.svetlá hĺbka korpusu | 125 mm |
| Výška korpusu | 240-600 mm |
| Ukazovateľ výkonu | LF 500-1500 |
| Materiál | oceľ |
| Farba | chróm |
| Spôsob uchytenia | vrut do dreva |
Mohlo by sa vám páčiť
-
Drezy nerezové
Drez MORE 10, 500×560 mm, 90 mm ventil, nerez štruktúra
66,667 € bez DPH Zobraziť variantyNa objednávkuKatalógové číslo: 15ADMORE010-DKVarianty tovaru: 2Cena s DPH: 82,000 € -
Nábytkové kovanie
Úchyt čela vnútornej zásuvky VARIO, vysoký C, biely, V31
1,030 € bez DPHSkladomKatalógové číslo: 05GLVARIOUCHYTCWVarianty tovaru: 1Cena s DPH: 1,267 € -
Drezy nerezové
Drez LINE 70, 500×790 mm, 90 mm ventil, nerez štruktúra
125,000 € bez DPH Zobraziť variantyNa objednávkuKatalógové číslo: 15ADLINE070-DKVarianty tovaru: 2Cena s DPH: 153,750 € -
Drezy nerezové
Drez LINE 40 rohový, 500×985 mm, 90 mm ventil, nerez
115,833 € bez DPH Zobraziť variantyNa objednávkuKatalógové číslo: 15ADLINE040-NEVarianty tovaru: 2Cena s DPH: 142,475 € -
Nábytkové kovanie
Pribornik 100/490 biely, 490×935 mm
11,570 € bez DPHSkladomKatalógové číslo: 05AK1000BVarianty tovaru: 1Cena s DPH: 14,231 €











