Balenie obsahuje
- bočnice 450mm biele,šedé P+L
- korpusové lišty 450mm P+L
- úchyt čela pár
- uchytenie chrbta výška M pár
- krytky P+L
- adaptér pre synchronizáciu
- hriadeľ synchronizácie
- držiak synchronizácie hriadeľa
- súprava jednotky unášača S-40kg


55,561 € bez DPH
Na objednávku
Balenie obsahuje
| Hmotnosť | 3,183 kg |
|---|---|
| Materiál | oceľ/plast |
| Farba | sivá |
| Dynamická nosnosť | 30kg |
| Tlmenie | áno |
| Push otváranie | áno |
| Typ výsuvu | skrytý plnovýsuv |
| Plnovýsuv | áno |
| Menovitá dĺžka | 450 mm |
| Výška boku/bočnice | 84 mm |
| Kód | 05BLANTSETM450TS |
| Výrobca | blum |
| Názov produktu | Kód | Skladom | Cenníková cena bez DPH | Moja cena bez DPH | Zľava | Košík | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() ![]() |
SET ANTARO TIP-ON BM kompletná sada dĺžka 500mm, výška M, šedá | 05BLANTSETM500TS | Na objednávku | 55,894 € | 55,894 €68,750 € s DPH | 0% |
|
![]() ![]() |
SET ANTARO TIP-ON BM kompletná sada dĺžka 500mm, výška M, biela | 05BLANTSETM500TB | Na objednávku | 55,894 € | 55,894 €68,750 € s DPH | 0% |
|
![]() ![]() |
SET ANTARO TIP-ON BM kompletná sada dĺžka 450mm, výška M, šedá | 05BLANTSETM450TS | Na objednávku | 55,561 € | 55,561 €68,340 € s DPH | 0% |
|
![]() ![]() |
SET ANTARO TIP-ON BM kompletná sada dĺžka 450mm, výška M, biela | 05BLANTSETM450TB | Na objednávku | 55,561 € | 55,561 €68,340 € s DPH | 0% |
|
Využívame súbory cookies na personalizovanie obsahu a marketingu, na integráciu webu so sociálnymi sieťami a na analýzu návštevnosti. Odmietnutím súhlasu s využitím týchto technológií nemusia všetky súčasti webu plnohodnotne fungovať.
Žiadne produkty v košíku.
Žiadne produkty v košíku.