| Hmotnosť | 2,16 kg |
|---|---|
| Druh mechanizmu | výklopný |
| Tlmenie | áno |
| Tip on | nie |
| Min.svetlá hĺbka korpusu | 262 mm |
| Max.šírka korpusu | 1800mm |
| Ukazovateľ výkonu | LF 2700-13500 |
| Materiál | oceľ/plast |
| Farba | nikel |
| Spôsob uchytenia | vrut do dreva |


22F2500 zdvih. mechanizmus, LF 2700-13500, AVENTOS HF TOP
Kód produktu: 06BL22F2500
51,260 € bez DPH
63,050 €s DPH
Dostupnosť Na sklade
Katalógové číslo: 06BL22F2500
Kategórií: AVENTOS HF TOP
Mohlo by sa vám páčiť
-
AVENTOS HF TOP
22F3200 supr. teleskopov, KH 480-610mm, AVENTOS HF TOP
24,366 € bez DPHSkladomKatalógové číslo: 06BL22F3200Varianty tovaru: 1Cena s DPH: 29,970 € -
AVENTOS HF TOP
22F2800 zdvih. mechanizmus, LF 10000-19300, AVENTOS HF TOP
56,033 € bez DPHSkladomKatalógové číslo: 06BL22F2800Varianty tovaru: 1Cena s DPH: 68,920 € -
AVENTOS HF TOP
228000TGR krytka AVENTOS HF/HS/HL TOP, tmavo sivá
8,569 € bez DPHSkladomKatalógové číslo: 06BL228000TGRVarianty tovaru: 1Cena s DPH: 10,540 € -
AVENTOS HF TOP
22F3900 supr. teleskopov, KH 840-1200mm, AVENTOS HF TOP
35,496 € bez DPHNa objednávkuKatalógové číslo: 06BL22F3900Varianty tovaru: 1Cena s DPH: 43,660 € -
AVENTOS HF TOP
228000HGR krytka AVENTOS HF/HS/HL TOP, svetlo sivá
7,854 € bez DPHSkladomKatalógové číslo: 06BL228000HGRVarianty tovaru: 1Cena s DPH: 9,660 €








