- Vhodný pre hornú skrinku i vysokú skrinku.
- Zatvára sa jemne a ticho vďaka kombinácii so závesmi CLIP top BLUMOTION
- Možnosť kombinácie s TIP-ON na otváranie čiel bez úchytiek.
- Vyvážený komfort pohybu vďaka malým ovládacím silám, spojitému zastaveniu a BLUMOTION.
- Jednoduchá montáž a nastavovanie
- Vysoko kvalitný dizajn.


20K1501 BL AVENTOS HK-XS pruzina silna, LF 800-1800
Kód produktu: 06BL20K1501
9,220 € bez DPH
11,340 €s DPH
Dostupnosť Na sklade
Katalógové číslo: 06BL20K1501
Kategória: AVENTOS HK-XS, Nábytkové kovanie, Výklopy
| Hmotnosť | 0,259 kg |
|---|---|
| Druh mechanizmu | výklopný |
| Tlmenie | áno |
| Tip on | nie |
| Min.svetlá hĺbka korpusu | 125 mm |
| Výška korpusu | 240-600 mm |
| Ukazovateľ výkonu | LF 800-1800 |
| Materiál | oceľ |
| Farba | chróm |
| Spôsob uchytenia | vrut do dreva |
Mohlo by sa vám páčiť
-
Drezy nerezové
Drez LINE 10, 500×980 mm, 90 mm ventil, nerez
125,000 € bez DPH Zobraziť variantyNa objednávkuKatalógové číslo: 15ADLINE010-NEVarianty tovaru: 2Cena s DPH: 153,750 € -
Drezy nerezové
Drez LINE 40 rohový, 500×985 mm, 90 mm ventil, nerez
115,833 € bez DPH Zobraziť variantyNa objednávkuKatalógové číslo: 15ADLINE040-NEVarianty tovaru: 2Cena s DPH: 142,475 € -
Nábytkové kovanie
TOP STAYS ST skladací, dvierka 4,1-8,1 kg, výška 59-65 cm, kr. biela, V31
43,270 € bez DPHSkladomKatalógové číslo: 06GLST03AL02AVarianty tovaru: 1Cena s DPH: 53,222 € -
Drezy nerezové
Drez LINE 80, 500×790 mm, 90 mm ventil, nerez
71,667 € bez DPH Zobraziť variantyNa objednávkuKatalógové číslo: 15ADLINE080-NEVarianty tovaru: 2Cena s DPH: 88,150 € -
Drezy nerezové
Drez LINE 100 dvojitý, 500×1160 mm, 90 mm ventil, nerez
150,000 € bez DPHNa objednávkuKatalógové číslo: 15ADLINE100-NEVarianty tovaru: 1Cena s DPH: 184,500 €











