skrytý plnovýsuv TANDEM s integrovaným BLUMOTION pre jemné a tiché dovretie
dynamická nosnosč 30kg
TANDEM inside – pre ľahký chod počas celej životnosti nábytku
výškové nastavenie bez použitia náradia pomocou spojky
vyrovnanie tolerancií do strán a v hĺbke
BLUMATIC samozatváracia technika


Plný výsuv 560H6000B TANDEM + BLUMOTION 600 mm
Kód produktu: 05BL560H6000B
658,133 Kč bez DPH
796,341 Kčs DPH
Na objednávku
Katalogové číslo: 05BL560H6000B
Kategorie: TANDEM
| Hmotnost | 2,5 kg |
|---|---|
| Materiál | oceľ |
| Farba | nikel |
| Dynamická nosnosť | 30 kg |
| Tlmenie | áno |
| Push otváranie | nie |
| Typ výsuvu | skrytý plnovýsuv |
| Plnovýsuv | áno |
| Menovitá dĺžka | 600 mm |
| KÓd | 05BL560H6000B |
| Výrobca | blum |
Varianty produktu
| Název produktu | Kód | Skladem | Ceníková cena bez DPH | Moje cena bez DPH | Sleva | Košík | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() ![]() |
Plný výsuv 560H2500B TANDEM + BLUMOTION 250 mm | 05BL560H2500B | Na objednávku | 539,265 Kč | 539,265 Kč652,511 Kč s DPH | 0% |
|
![]() ![]() |
Plný výsuv 560H2700B TANDEM + BLUMOTION 270 mm | 05BL560H2700B | Na objednávku | 483,199 Kč | 483,199 Kč584,671 Kč s DPH | 0% |
|
![]() ![]() |
Plný výsuv 560H3000B TANDEM + BLUMOTION 300 mm | 05BL560H3000B | Na objednávku | 539,265 Kč | 539,265 Kč652,511 Kč s DPH | 0% |
|
![]() ![]() |
Plný výsuv 560H3500B TANDEM + BLUMOTION 350 mm | 05BL560H3500B | Skladem | 539,265 Kč | 539,265 Kč652,511 Kč s DPH | 0% |
|
![]() ![]() |
Plný výsuv 560H4000B TANDEM + BLUMOTION 400 mm | 05BL560H4000B | Skladem | 546,397 Kč | 546,397 Kč661,140 Kč s DPH | 0% |
|
![]() ![]() |
Plný výsuv 560H4500B TANDEM + BLUMOTION 450 mm | 05BL560H4500B | Skladem | 566,208 Kč | 566,208 Kč685,112 Kč s DPH | 0% |
|
![]() ![]() |
Plný výsuv 560H5000B TANDEM + BLUMOTION 500 mm | 05BL560H5000B | Skladem | 556,897 Kč | 556,897 Kč673,845 Kč s DPH | 0% |
|
![]() ![]() |
Plný výsuv 560H5500B TANDEM + BLUMOTION 550 mm | 05BL560H5500B | Skladem | 608,010 Kč | 608,010 Kč735,692 Kč s DPH | 0% |
|
![]() ![]() |
Plný výsuv 560H6000B TANDEM + BLUMOTION 600 mm | 05BL560H6000B | Na objednávku | 658,133 Kč | 658,133 Kč796,341 Kč s DPH | 0% |
|




